به ایستار خوش آمدید: شرکت ایستار (برگرفته از نام “عیشتار” الهه باستانی بین النهرین) از سال 1376 تا کنون به حمل و نقل بین المللی، ترخیص گمرکی، بازرگانی خارجی، واردات و صادرات پرداخته است. محصولات وارداتی ما در سالهای گذشته از لوازم یدکی گرفته تا انواع دستگاهها و ماشین آلات مکانیکی و الکترونیکی و حتی سوئیچها و رله های مخابراتی را شامل میگردد. ایستار همچنین به واسطه دفتر این شرکت در هلند در زمینه صادرات مواد معدنی و شیمیایی نیز فعالیت مینماید. کارشناسان ایستار تاکنون هزاران مشاوره موفق به بازرگانان مختلف ایرانی و خارجی ارائه داده و سایت این شرکت همواره نقش یکی از بهترین مرجع ها را برای راهنمایی وارد کنندگان و صادر کنندگان کشور ایفا نموده است.

حمل و نقل بین المللی

حمل خرده بار وارداتی از اروپا
حمل خرده بار وارداتی از اروپا

فعالیت اولیه شرکت ایستار حمل و نقل بین المللی کالا بوده لیکن در طول زمان در شاخه های مختلف گسترش یافته است. فعالیتهای ما حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی برای محصولات وارداتی و صادراتی را شامل میشود. یکی از عمده ترین فعالیتهای ما حمل محمولات زمینی خرده بار از اروپا و جمع آوری بار وارداتی در اندازه های مختلف از کلیه نقاط اروپا و ارسال آن با سرویس منظم به ایران است. همچنین سرویس حمل کالای هوایی و دریایی این شرکت از چین در سالهای اخیر عملکرد بسیار خوبی داشته و با توجه به اینکه عمده واردات فعلی کشور از چین صورت میگیرد به بازرگانان سرویس ارائه داده است. سرویس حمل بار هوایی صادراتی از فرودگاه امام نیز جهت محصولات صادراتی ارائه میگردد. درصورت نیاز به خدمات حمل از سایر کشورهای جهان نیز میتوانید با ما تماس بگیرید.

ترخیص گمرکی

بازرگانی خارجی
بازرگانی خارجی

بازرگانی خارجی و امور گمرکی در ایران به علمی پیچیده مبدل شده است. با توجه به محدودیتهای بسیار زیاد داخلی و خارجی و مقررات دائما تغییر یابنده، بازرگانان همواره در جستجوی راههایی هستند که کالای خود را به سلامت به مقصد برسانند. در گذشته تنها سازمان دولتی که وارد کننده با آن سر و کار داشت گمرک بود اما امروزه وزارت صمت (صنعت معدن و تجارت)، بانک مرکزی (بعلاوه بانکهای عامل)، اتاق بازرگانی (از طریق کنترل کارتهای بازرگانی)، سازمان توسعه تجارت (با ارائه بخشنامه های بی شمار)، سازمان غذا و دارو، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، دامپزشکی، جهاد کشاورزی، موسسه استاندارد ، تجهیزات پزشکی و دهها نهاد دیگر در این امر دخیل شده اند به نحوی که بسیار دیده شده که واردات کالای مجاز یا حتی ضروری کشور با توجه به بروکراسی عظیم عملا غیر ممکن میشود. در این میان واژه “امور گمرکی” هنوز بطور اعم به همه عملیات لازم در داخل کشور برای واردات اطلاق می گردد لیکن عملا خود گمرک امروزه به بخش کوچک و نسبتا ساده تر این فرآیند تبدیل شده است.

واردات و صادرات

Products
Products

محصولات وارداتی ایستار اقلام زیادی را شامل میشود. لطفا لیست اقلام وارداتی ما را در لینک مربوطه ملاحظه نمایید. معمولا پس از دریافت سفارش واردات از مشتری داخلی، تیم عملیاتی ایستار نسبت به خرید کالا از اروپا، چین یا هر جای دیگر دنیا اقدام نموده و با انجام ثبت سفارش و کلیه تشریفات گمرکی کالا را بصورت قانونی و رسمی وارد نموده و به متقاضی داخلی تحویل میدهد.
همچنین لیست اقلام واسطه ای تولید را مطالعه کنید و درصورتی که قصد خرید هریک از اقلام جدول فوق را دارید با ما در تماس باشید. چنانچه میخواهید نسبت به فروش و توزیع داخلی هرکدام از اقلام وارداتی ما اقدام نمایید میتوانید در قالب قرارداد رسمی و با ارائه گواهی ارزش افزوده واردات کالا را سفارش دهید.

خاک و کود پیت ماس، انوع پروفیل، رول پلی استر و پلی یورتان، وسایل پلاستیکی، زغال بامبو، شیشه ادکلن و ظروف آرایشی و بهداشتی، لوازم و آلات موسیقی مانند ویلن، گیتار و ساز دهنی، لوازم یدکی موتور اتومبیل، پیستون، یاتاقان، پمپ، فیلتر روغن، بوش سیلندر، یراق آلات، اینورتر، قطعات آسانسور، آهن ربا، کلید و پریز الکتریکی، برد مدار چاپی، چراغ LED، دیودها و ترانزیستورها، لامپ شلنگی، مدلسازها و دستگاههای آبکاری تنها برخی از اقلام ما هستند.

درباره ما

About Us
About Us

درباره ما: شرکت ایستار در نزدیکی فرودگاه امام خمینی در شهر جدید پرند قرار دارد. آدرس و تلفنهای شرکت به شرح زیر میباشد:

آدرس: تهران، شهر جدید پرند، خیابان چهارباغ، مجتمع تجاری اسکای ولث، واحد 20

تلفن: 56794551
فکس: 56794671
ایمیل: info@istaar.ir

همچنین برخی از قسمتهای امور بازرگانی خارجی این شرکت با همین نام از طریق دفتر هلند، شهر آمستردام انجام میگردد.

error: Content is protected !!
WhatsApp chat